Hakkımızda

Mavi Bilişim

Hakkımızda

Güzel Türkiye’mizin Antalya’sında, şahıs firması olarak kurulan ESCA Creative, Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi, Marka Tescili ve Dijital Reklamcılık alanlarında 2016 yılından bu yana resmi hizmet vermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonelliğin bir temsili olan ESCA Creative, aslında kuruluş tarihinin çok öncesine dayanmaktadır.

2007 yılından itibaren bilişim alanında yola çıkan, sonrasında yazılım ve tasarım üzerine çeşitli çalışmalarda bulunan ESCA Creative, 2012 yılından itibaren Sosyal Medya ve Markalaşma sektöründe faaliyetlerde bulunmuştur.

Amacımız, geçmişten bugüne kadar kazanmış olduğumuz deneyimleri, siz değerli müşterilerimizin dijital platformlardaki itibarını artırmak, işletmenizi dijital dünyada daha da bilinir hale getirmektir.

Çözümlerimizden Mutlu Müşterilerimiz

Sinerjik büyüme stratejilerini ve işbirliğine dayalı pazarları sorunsuz bir şekilde yönetin. Sürdürülebilir zihin paylaşımının ardından, ucuz bilgi iletişim araçlarını küresel olarak güçlendirin.İlke merkezli arayüzler olmadan fosforlu marka profesyonel işbirliği ve fikir paylaşımı.

Powered by WHMCompleteSolution