Toplu SMS

Toplu SMS Servisi Mavi Bilişim

Kurumsal Başlıklı SMS’in Avantajları Nelerdir?

Müşterilerinize toplu mesaj atarken rastgele bir telefon numarası yerine numaranızın kurumsal kimliğiniz olduğu bir SMS atabilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesajda firma isminiz telefon numarası yerine çıktığı için müşterileriniz, SMS’in sizin firmanızdan geldiğinden emin olarak mesajı okurlar. Bu hem marka kimliğinizi ön plana çıkarırken, hem de müşterileriniz için de bir güven imajı çizecektir. Mesajın kimden geldiğini gören müşteri rahatlıkla internet üzerinden alışverişini tamamlayabilir.

Ayrıca mesajınız numara üzerinden gönderilmeyeceği için diğer kurumsal mesajlarla ve operatör mesajlarıyla karışmaz. Böylece telefonların akıllı numara engelleme gibi filtrelerine takılmadan mesajınız ulaşması gereken yere ulaşır.

FİYATLAR
Hızlı SMS Gönderimi Icon
Hızlı SMS Gönderimi

Toplu SMS göndererek müşterilerinize hemen ulaşın. Firmanızın tanıtım maliyetlerini düşürmek için bugün üye olun!

shape
Güçlü SMS API Desteği Icon
Güçlü SMS API Desteği

Sisteminize tamamen entegre olabilen SMS API'miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan kolayca SMS gönderebilirsiniz.

shape
Kaliteli Hizmet Anlayışı Icon
Kaliteli Hizmet Anlayışı

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

shape
Gerçek Zamanlı Raporlama Icon
Gerçek Zamanlı Raporlama

Sistem üzerinden gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.

shape
İşletmelerin Güvendiği SEO Ajansı
Yüksek SMS İletim Hızı

Etkili bir SMS Yazımı Nasıl Olur?

Sade ve anlaşılır olun. Yazdığınız her sözcük anlatmak istediklerinize odaklı olsun. Fazla karmaşık sözcüklerle karışık cümleler kurmayın.

Ofis dilinden kaçının. Sektörünüzde konuşulan dilde mesajlar yazmayın. Fazla “halk” ağzıyla da yazarsanız ciddiyetiniz kaybolabilir. Orta yolu bulun. Ne de olsa müşterilerinizi en iyi siz tanıyorsunuz.

Kısaltmalardan kaçının. Cümle yapısını koruyarak dil kurallarına uygun kısaltmaları tercih edin.

Noktalama işaretlerini etkin kullanmaya özen gösterin. Bir tek noktalama işaretinin kullanılmaması veya yanlış kullanımı farklı anlamlara sebep olabilir.

Uzun cümlelerden kaçınarak anlam karmaşasının önüne geçebilir, yaratmak istediğiniz etkiyi daha hızlı ve anlamlı bir şekilde yaratabilirsiniz.

FİYATLAR
Müşteri tutma oranımız %90'dır.

SMS ile Kullanıcı Doğrulama

Kullanıcılarınızı onlara attığınız SMS’ler ile doğrulayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcı ve kart güvenliğini sağlamak üzere geliştirilen bu uygulama sayesinde alışverişler rahatlıkla ve hızlıca gerçekleştirilebilir. 3D secure denilen 3 boyutlu güvenlik yöntemi ile birlikte kişiye özel benzersiz telefon numarasına sahip olmayan hiç kimse kart bilgilerine erişemediği gibi alışveriş de yapamaz. Banka ve alışveriş yaptığınız internet sitesinin iş birliği ile yapılan bu güvenlik sistemi sayesinde, anlık olarak gelen ve belirli bir süre içerisinden telefonunuza gelen SMS’te ki şifreyi 3D secure şifresi istenen alana yazmanızla birlikte hem dolandırıcılıkların önüne geçebilir, hem de müşterilerinizin kredi kartı ile ilgili bir sorun yaşamasını önleyebilirsiniz.

Birçok çevrimiçi internet sitesiyle bütünleşmiş bu sistem ile beraber internet sitesine ya da telefon uygulamasına her giriş yapılırken SMS doğrulama kodu olarak bilinen bu mesajları kullanıcılarınıza atabilirsiniz. Bu işlem, kullanıcı güvenilirliğini artırırken olası kimlik hırsızlığı sorunlarının da önüne geçer ve kurumunuzun güvenliğini artırır.

FİYATLAR
Hızlı Yanıtlar, Şeffaf Fiyatlandırma ve Benzersiz Hizmet
SEO Performansınızı Aylık Raporlarla Takip Edin
Gerçek Zamanlı SMS Raporları

Pasif Kullanıcıları SMS ile Geri Kazanırsınız

Pasif kullanıcılar neredeyse tüm uygulamalar ve internet siteleri için büyük bir sıkıntı teşkil eder. Aktif kullanıcı sayısı 1 milyar olan Facebook’un bile bunun en az 2 katı pasif kullanıcısı bulunmaktadır. SMS yöntemi ile kullanıcılara ulaşarak onları yeniden hesaplarını aktive etmelerini sağlamak oldukça verimli bir yöntemdir. Birçok mobil uygulama kullanıcısı, akıllı telefonlarındaki rahatsız edici push bildirimlerini kapatarak bu bildirimleri görmek istemezler. Bu durum uygulamanın zaman içinde kişi tarafından kullanımını etkiler. Bu nedenle kullanıcı uygulamayı unutarak kullanmamaya başlarlar. Birçok pasif kullanıcıya bu durum sebep olur.

Kullanıcılara uygulamayı veya internet sitesini hatırlatacak SMS’ler atarak onları yeniden ortamınıza davet edebilir, tekrar kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece oluşumunuz pasif kullanıcılardan arınarak yeniden canlanan bir çevrimiçi ortama dönüşür. Pasif kullanıcılarınızdan sadece geri dönmelerini istemek yerine onlara uygulamanıza veya sitenize döndüklerinde kullanabilecekleri çeşitli kampanya fırsatları sunarak teşvik edebilirsiniz. Teşvik bu konuda önemli bir rol oynayarak ortamınıza yeniden dönmelerini sağlayacaktır.

FİYATLAR
Toplu SMS API

Kurumsal SMS

Kurumsal SMS ile müşteri ve marka arasındaki bağın daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Onlara ilgilendikleri kampanya ve özel günler için SMS atabilir, böylece hem onlara özel hissettirebilir hem de düşük maliyet ile kampanyanızı ulaştırabilirsiniz.

FİYATLAR
Hızlı SMS Gönderimi Icon
Kolay Rehber Yönetimi

Grup işlemlerinizi ve kişi listenizi kolay kullanım arayüzü ile düzenleyebilirsiniz. Silme, düzeltme, excele çıkartma vb. işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

shape
Hızlı SMS Gönderimi Icon
Toplu Rehber İşlemleri

Gruplarınızda toplu işlemler gerçekleştirerek zamandan kazanabilirsiniz. 5 farklı işlem seçeneği ile telefon numaraları ve gruplarınız arasında senkronizasyonu sağlayabilirsiniz.

shape
Hızlı SMS Gönderimi Icon
Farklı Gönderim Seçenekleri

Tek Numaraya, listenize ve gruplarınıza belirli bir adet ile sınırlı kalmadan anında SMS gönderebilirsiniz.

shape
Hızlı SMS Gönderimi Icon
İstatistik Görüntüleme

Tarih aralığı vererek toplam gönderdiğiniz SMS adedi, iletilenler, ücretlendirme, SMS uzunluğu vb. seçenekleri listeleyebilir ve SMS gönderim grafiğini görüntüleyebilirsiniz.

shape

Pazarlama maliyetini düşürmek ve müşterilerinden daha yüksek geri dönüş almak istiyen şirketler için ideal bir çözümdür.

  • En küçüğünden en büyüğüne tüm firmalar, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan toplu SMS gönderebilir.
  • Gerekli kurulum ve işlemler, talep edilmesi durumunda Turkcell Toplu Mesajlaşma iş ortağı tarafından sağlanır.
  • Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, müşteri istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir.
  • Tüm operatör abonelerine gönderilebilir.
  • Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı raporlanabilir.
  • Mesaj içeriği, gönderilen abone bazında farklılaştırılabilir.
  • Kendi müşteri veri tabanınızı kullanabilirsiniz.

Çözümlerimizden Mutlu Müşterilerimiz

Sinerjik büyüme stratejilerini ve işbirliğine dayalı pazarları sorunsuz bir şekilde yönetin. Sürdürülebilir zihin paylaşımının ardından, ucuz bilgi iletişim araçlarını küresel olarak güçlendirin.İlke merkezli arayüzler olmadan fosforlu marka profesyonel işbirliği ve fikir paylaşımı.

Powered by WHMCompleteSolution