Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Ajansı Mavi Bilişim

Sosyal Medya Pazarlama ve Yönetim Hizmetleri

Mavi Bilişim, rekabetçi sosyal medya yönetimi hizmetleri sunan sektörün önde gelen sosyal medya yönetim ajansıdır.

Özel bir sosyal medya pazarlama hizmeti planı ile işletmeniz, marka bilinirliği oluşturmaya başlayabilir ve Facebook, LinkedIn, Instagram ve daha fazlası gibi sosyal medya platformlarından gelir elde etmeye başlayabilir.

FİYATLAR
Satışları Artırın Icon
Satışlarınızı Artırın

İnsanların neredeyse yüzde 75'i satın alma kararı verirken sosyal medyayı kullanıyor.

shape
Yatırım Getirisi Icon
Kaynaklarınızı En Üst Düzeye Çıkarın

Mavi Bilişim gibi güvenilir ve saygın bir sosyal medya yönetimi hizmetleri sağlayıcısı, şirketinizin sosyal medyadan etkileyici bir yatırım getirisi (ROI) elde etmesine yardımcı olabilir.

shape
Marka Bilinirliği Icon
Marka Bilinirliğinizi Artırın

Sosyal medya, satın alma yolculuğunun kritik bir parçası olan marka bilinci oluşturmak için mükemmel bir kanaldır.

shape
Müşteri Sadakati Icon
Müşteri Sadakatini Koruyun

Aktif bir sosyal medya hesabıyla, yalnızca müşterilerle etkileşime girmekle kalmaz, aynı zamanda şirketinize olan bağlılıklarını da en üst düzeye çıkarırsınız.

shape
İşletmelerin Güvendiği SEO Ajansı
SMM Ajansı Mavi Bilişim

İşletmemi sosyal medyada nerede pazarlayabilirim?

Sosyal medya hizmetlerimiz ile işletmeniz aşağıdaki platformlarda bir kampanya başlatabilir:

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • LinkedIn

Bugün tüketiciler arasındaki popülerliğinden dolayı bu beş platformda uzmanız . Snapchat gibi diğer birçok sosyal medya platformu mevcut olsa da, Facebook , Twitter, Instagram, Pinterest ve LinkedIn'in müşterilerimize en fazla değeri sunduğunu görüyoruz.

Ancak deneyimli sosyal medya uzmanlarımız, stratejiniz için en iyi platformları belirlemek için sektörünüzü, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi araştırır.

İşletmeniz ve pazarınız ne olursa olsun, önerilerimizi size göre şekillendiriyoruz.

FİYATLAR
Müşteri tutma oranımız %90'dır.

Sosyal medyadaki varlığınızın derinlemesine bir analizini alın

Özel sosyal medya hesap yöneticiniz, ekibinizle yüz yüze veya telefon görüşmesi yoluyla bir araya geldiğinde , sosyal medya kampanyanızı başlatmak için bir sonraki adımı atarlar. Bu aşamada rakiplerinize, geçmişinize ve daha fazlasına bakarak büyük miktarda araştırma yaparlar.

Bu araştırma, sosyal medya uzmanınız için yararlı bir referans görevi görür. Onlara, başarılı olmak için şirketinizin stratejisinin ne yapması gerektiği hakkında değerli bilgiler sağlar. Artı, benzersiz engelleri veya fırsatları ortaya çıkarır.

Özel sosyal medya hesap yöneticiniz tüm bulgularını ekibinizle paylaşır. Örneğin, bir rakibin sosyal medya stratejisinin performansını vurgulayabilirler. Veya, markanızın çevrimiçi olarak muazzam olumlu itibarını sergileyebilirler.

Tüm bu bilgiler, hesap yöneticinize ve işletmenize bir strateji için temel sağlar.

FİYATLAR
Hızlı Yanıtlar, Şeffaf Fiyatlandırma ve Benzersiz Hizmet
SEO Performansınızı Aylık Raporlarla Takip Edin
Günlük/Haftalık/Aylık Profil Analiz Raporları

Gerçek, somut sonuçlar görün

Ekibiniz stratejinizi onayladıktan sonra, özel sosyal medya uzmanınız özel gönderileriniz, resimleriniz ve reklamlarınız gibi aylık çıktılarınızı geliştirmeye başlayabilir. Araç setimizle hızlı ve basit bir şekilde ekibinizin her ay bu teslimatları incelemesi ve onaylaması gerekecektir.

Stratejinizin lansmanının ardından, sosyal medya hesap yöneticiniz gönderilerinizin, reklamlarınızın ve daha fazlasının performansını izleyebilir. Sorularınız varsa, hesap yöneticinizin 48 iş saati içinde yanıt vereceğine güvenebilirsiniz.

Sosyal medya kampanyanızın ilk ve sonraki aylarında, işletmenizin günden güne gözle görülür değişiklikler görmesi gerekir. Örneğin sosyal medyadan alınan daha fazla sipariş veya sosyal medya sayfalarınızda şirketiniz, ürünleriniz veya etkinlikleriniz hakkında daha fazla yorum veya soru görebilirsiniz.

FİYATLAR
Sosyal Medya Pazarlama Mavi Bilişim

İşletmeniz için gerçek, somut değişim ve sonuçlar yaratıyoruz.

İşletmeniz için gerçek, somut bir değişim yaratmak istiyoruz. Bu tür bir değişiklik, şirketinizin yeni bir alana genişleme, ek ekip üyeleri işe alma veya daha fazla ürün veya hizmet başlatma gibi zor, uzun vadeli hedeflere ulaşmasına yardımcı olabilir.

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimizle bu tür bir değişim imkansız görünse de mümkün. Dijital pazarlama tekliflerimizle müşterilerimize milyarlarca gelir , milyonlarca potansiyel müşteri ve daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olduk .

FİYATLAR
Orijinal Gönderiler Icon
Orijinal sosyal medya gönderileri

İşletmeniz için oluşturulmuş benzersiz ve marka içi gönderilerle yeni takipçiler kazanın veya mevcut abonelerle etkileşim kurun.

shape
Özel Görüntüler Icon
Özel görüntüler

Sosyal medya gönderileriniz için özel görsellerle Instagram , LinkedIn, Pinterest ve daha fazlasında kullanıcıların dikkatini çekin.

shape
Kapak ve Profil Tasarımı Icon
Kapak ve profil fotoğrafı tasarımı

Özel bir kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafı tasarımıyla marka bilinirliğini artırın ve olumlu güven sinyalleri gönderin.

shape
Hesap Denetimi Icon
Sosyal medya hesabı denetimi

Özel sosyal medya hesap yöneticiniz tarafından kapsamlı bir sosyal medya hesabı denetimi ile işletmeniz için akıllı bir sosyal medya stratejisi oluşturun.

shape

Çözümlerimizden Mutlu Müşterilerimiz

Sinerjik büyüme stratejilerini ve işbirliğine dayalı pazarları sorunsuz bir şekilde yönetin. Sürdürülebilir zihin paylaşımının ardından, ucuz bilgi iletişim araçlarını küresel olarak güçlendirin.İlke merkezli arayüzler olmadan fosforlu marka profesyonel işbirliği ve fikir paylaşımı.

Powered by WHMCompleteSolution