Marka Tescili

Marka Tescili Mavi Bilişim

Marka Tescili Önemlidir

Giderek artan rekabet şartları, kendi markasını oluşturmayı ve bu markayı tescil ederek rakiplere karşı üstünlük avantajı kazanmayı zorunlu kılıyor. Karlılığı sürekli kılan marka, bir işletmenin mal veya hizmetini diğer işletmelerin mal veya hizmetlerinden ayırıyor.

Marka veya patent tescili yaptırmak rekabet üstünlüğü sağlayan bir uygulamadır. Patent ve marka tescili için Türk Patent Enstitüsü'ne başvurmak gerekir. Belli bir süreçten geçen marka tescilinde marka tescil hizmeti sunan danışmanlık firmalarından destek alındığında süreç çok daha hızlı ve sorunsuz geçer. Antalya marka tescili için firmamıza başvurabilir, gerekli evrakları hazırlayarak bu sürecin takibini uzmanlarımız bırakabilirsiniz.

FİYATLAR
Marka Sahibi Olmak Icon
Marka Sahibi Olmak

Ürün, hizmet ve ticari faaliyetinizi taklit edilme risklerinden korur. Kurumsal itibarınızı yükseltir.

shape
Marka Belge Düzenleme Icon
Marka Belge Düzenleme

Marka tescille bağlandığında iki ay içerisinde belge ücretinin yatırılıp kuruma teslim edilmesi gerekmektedir.

shape
Marka Yenileme Icon
Marka Yenileme

Markalardaki yenileme işlemi markaların devamı için şarttır. Kullanılan markanın çalışma alanları genişlemiş ise yenileme işlemi yine yapılmalıdır.

shape
Lisans İşlemleri Icon
Lisans İşlemleri

Tescilli bir marka; marka devirinden hariç lisans işlemine de tabi tutulabilir.Markanın kullanım hakkı inhisari ve inhisari olmayan lisans sözleşmelerine konu olabilir.

shape
İşletmelerin Güvendiği SEO Ajansı
Marka Tescilinde Mavi Bilişim

Marka Tescilinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Marka başvurularına için Antalya bölgesi ihtiyaçlarınıza cevap veren firmamız, bu konuda bazı detaylara dikkat çekmektedir. Bir marka başvurusu önemli bir süreçtir. Ve bu süreçte her şeyin gereğine uygun biçimde yapılmasına ihtiyaç vardır. Aksi halde sürecin uzaması ve hatta başvurunun reddedilmesi söz konusu olabilir. Birlikte çalışacağınız marka ajansı bu konuda deneyimli ve bilgi sahibi olmak zorundadır.

Marka Başvurusunda Önemli Detaylar

Firmamız marka tescili sırasında sürecin başından itibaren sıkı bir takipte bulunmaktadır. Başvuru yapılırken söz konusu ürünün belirtilen kriterlerde olması değer taşır. Bununla birlikte marka sahibine ait evrak ve belgelerin eksiksiz hazırlanması şarttır.

Müşterilerin patent başvurusu öncesinde süreç hakkında bilgilendirilmesi esastır. Firmamız tarafından yapılan marka başvuruları tüm bu gerekleri içermektedir.

FİYATLAR
Müşteri tutma oranımız %90'dır.

Neden Marka Tescili Yaptırmalıyım?

Yaşadığımız dönemde sunulan ürün ve hizmetlerin bir marka haline gelmesi önem kazandı. Kurumsallaşmanın önemli bir parçası olan markalar, günümüz piyasalarında büyük değere sahip. Bu nedenle marka tescili yaptırmak artık bir gereklilik halini aldı.

Marka Tescilinin Sağladığı Faydalar

Yapacağınız bir marka başvurusu sizi aynı alanda hizmet veren diğer firmalardan ayırmaktadır. Bu sayede ürününüz artık patent sahibi olarak tanınacaktır. Bu, bir firma için kalitenin göstergesidir.

FİYATLAR
Hızlı Yanıtlar, Şeffaf Fiyatlandırma ve Benzersiz Hizmet
SEO Performansınızı Aylık Raporlarla Takip Edin
Marka Takibi

Marka Tescilinin Avantajları

Ürünlere marka tescili sağlanması, birçok yönden avantaj sağlamaktadır. Rekabetin oldukça arttığı çağımız piyasalarında patent almak, ürünün öne çıkmasına yardımcıdır. Aynı zamanda bu, kalitenin bir göstergesidir. Firmamız sizlere Antalya bölgesi için marka başvurularında yardımcı olmaktadır. Profesyonel süreç yönetimiyle ürünlerinizi tescil ettirmek, size birçok avantajı getirecektir.

Emekleriniz Güvencede Olsun

Bir marka başvurusu emeklerinizin güvenceye alınması demektir. Üzerinde çalışıp, ürettiğiniz bir ürün için patent alınması önemlidir. Bu sayede çalışmanızın size özel olması sağlanır. Bu ürünün başkaları tarafından taklit edilmesi, çalınması imkansız hale getirilmiş olur. Patent alımı sonrasında ürüne ait tüm haklar adınıza tescil edilir.

Firmamız marka ajansı olarak sunduğu hizmetlerde profesyonelliği esas almaktadır. Hızlı ve güvenli başvurular için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

FİYATLAR
Marka Ajansı Mavi Bilişim

Marka Tescilinde Neden Biz?

Marka sahibi olmanın ve marka tescili yaptırmanın avantajları oldukça fazladır. Başta kurumsal itibarı arttırma olmak üzere, ürün ve hizmetlerin taklit edilme riskinden korunması, tescil logosunun garanti altına alınması, dijital ortamda kurumsal alan adları ile faaliyet yürütme yetkisi kazandırması ve her konuda yasal güvence sağlaması bakımından önemlidir.

Marka Tescili İçin Doğru Adres

Antalya'da marka tescili için güvenilir bir marka patent tescil uzmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. 2016 yılından bu yana marka başvurusu ve marka tescili konularında hizmet sunuyor, güven ve gizlilik esasları çerçevesinde çalışarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Antalya marka başvurusu için hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan firmamıza başvurabilir, profesyonel danışmanlık hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Bölgenin en çok tercih edilen marka ajansı olan firmamız, her müşterisine özel çözümler üreten, hızlı, güvenilir ve doğru hizmet vermeyi kendine ilke edinen sektörün lider marka ajansıdır.

FİYATLAR
Markanız Koruma Altında Icon
Markanız Koruma Altında

Tescil edilen markanız "Sınai Mülkiyet Kanunu" kapsamında koruma altına alınmış olur.

shape
Markanız Eşsiz Olacak Icon
Markanız Eşsiz Olacak

Tescil edilmiş markanız her türlü taklit ve iltibas tehlikesine karşı yasal olarak korunur.

shape
Devlet Teşvikleri Icon
Devlet Teşvikleri

Marka tesciliniz ile devlet teşviklerinden faydalanarak işinizi büyütme şansınız olur.

shape
Markanız İzinsiz Kullanılamaz Icon
Markanız İzinsiz Kullanılamaz

Tescil edilen markanız, izinsiz kullanılamaz. Aksi takdirde yasal süreç başlatılır.

shape

Şahıslar marka sahibi olabilmektedir. Şahısların ticari bir işletme sahibi olması (tacir olması) şartı aranmamaktadır.

Marka tescilinde koruma süresi başvuru tarihinden itibaren 10 yıl sürmektedir ve yenileme talebi 10 yıllık sürenin bitmesinden 6 ay önce başlamaktadır. Marka sahibinin talebi doğrultusunda yenileme hakkı sonsuz devam edebilmektedir.

Marka müracaatları ulusal olup, tescil talep edilen her ülke için ayrı ayrı yapılması gerekmektedir. Bu sebep ile Türk Patent ve Marka Kurumuna yapılan bir müracaat Türkiye sınırları için geçerli olmaktadır.

Marka ve patent aynı anlama gelmemektedir. Marka kullanmakta olduğunuz ayırt edici isim, logo ve işaretlerinizi korur iken patent tescili teknik anlamda yeniliği olan buluşlarınız için koruma kapsamı sağlamaktadır.

Türkiye için yapılan marka başvuruları Türk Patent ve Marka Kurumuna yapılmakta olup, tek yetkili kurumdur.

Çözümlerimizden Mutlu Müşterilerimiz

Sinerjik büyüme stratejilerini ve işbirliğine dayalı pazarları sorunsuz bir şekilde yönetin. Sürdürülebilir zihin paylaşımının ardından, ucuz bilgi iletişim araçlarını küresel olarak güçlendirin.İlke merkezli arayüzler olmadan fosforlu marka profesyonel işbirliği ve fikir paylaşımı.

Powered by WHMCompleteSolution