Dijital Reklamcılık

Dijital Reklamcılık

Markalaşma Yolunda Dijital Reklam ve Dijital Reklamcılık

Dijital reklam ve dijital reklamcılık son yıllarda dünyada ve ülkemizde oldukca yaygınlaşmakta, yükselen bir trend haline gelmektedir.

Dijital reklamcılığın önemi; markalaşmayı hızlandırması, doğru müşterilere ve potansiyel geniş kitlelere hızla ve düşük maliyetle ulaşılabilmesinden doğar. Çünkü müşteriler istedikleri özellikteki ürün ve hizmetlere farklı seçeneklerle sahip olabilirler. İnternet ve dijital reklam mecrası şirketler ve müşterileri için sınırsız bir pazar niteliğindedir. İşte bundan dolayı günümüzde şirketler dijital reklamcılığı önemli bir reklam yapma yöntemi olarak kullanmaktadırlar.

FİYATLAR
Dijital Pazarlama Icon
Facebook Reklamları

Facebook reklam verme avantajı sağlayan Mavi Bilişim, müşterilerine en doğru hizmeti vermektedir. Facebook reklamları hızlı bir şekilde başarıya ulaşın.

shape
Dijital Pazarlama Icon
Google Reklamları

Google Ads ile dijital reklam maliyetlerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz.

shape
Dijital Pazarlama Icon
Instagram Reklamları

Instagram reklamları ile işletmeler, görselleri kullanarak bilinirliklerini artırabilir ve müşteri tabanlarını genişletebilir.

shape
Dijital Pazarlama Icon
Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın.

shape
İşletmelerin Güvendiği SEO Ajansı
Google Adwords Reklam Ajansı Mavi Bilişim

Peki nedir bu dijital reklam ve dijital reklamcılık?

Bildiğiniz üzere data teknolojileri hızla ilerlemekte ve kurumsal reklamcılık online ve interaktif mecralara taşınmaktadır. Şirketler hedef kitlelerine ve müşterilerine ulaşmak için dijital reklam dünyasında etkili seçenekler ortaya geçirmek istemektedirler. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla şirketler artık televizyon reklamları yerine online dijital reklamlar yaparak ilgi çekmektedirler.

Şirketler markalarını ve ürünlerini dijital bloglarda, dijital platformlarda tanıtmaktadırlar. Bu dijital platformlar verimli tanıtım imkanlarına vesile olmaktadırlar. Dijital reklam ortamları olarak sosyal medya sitelerini, profesyonel web sitelerini, reklam sitelerini, paylaşım sitelerini, forumları, blogları, platformları, haber sitelerini, arama motorlarını örnek verebiliriz. Şirketlerin reklamları bu dijital mecralarda yayınlanır ve bu gösterim işlem ve sürecine dijital reklamcılık denir. Dijital reklamcılık ustalaşmış anlamda ajanslar tarafından gerçekleştirilir.

FİYATLAR
Müşteri tutma oranımız %90'dır.

360 derece Dijital Reklamcılık

Twitter, Facebook, Instagram, Google ve Youtube benzer biçimde dijital mecralarda firmalar markalarını ve marka değerlerini artırır ve müşteriler markaları hızla tanır ve benimser. Böylece satışlar artar, markalaşma hızlanır. İnternet ortamında görülen reklamlara tıklanma arttıkça şirketler de dijital olarak günden güne tanınır, markalaşır.

FİYATLAR
Hızlı Yanıtlar, Şeffaf Fiyatlandırma ve Benzersiz Hizmet
SEO Performansınızı Aylık Raporlarla Takip Edin
Günlük/Haftalık/Aylık Reklam Raporları

Dijital reklam ve dijital reklamcılığın faydaları geleneksel reklamcılığa göre çok fazladır.

Şirketler markalarını veya ürünlerini kısa zamanda geniş kitlelere ulaştırabilmekte, dijital ortamda geleneksel reklamcılığa nazaran daha düşük bir bütçe ile reklamlarını yapabilmekte, sadece ulaşmak istediği hedef kitleye kolayca erişebilmekte, para ve zamandan tutum edebilmekte, ustalaşmış dijital reklam ajanslarıyla çalışmalar yaparak arama motorlarında üst sıralara yükselerek hızla markalaşabilmektedirler. Bu nedenle dijital reklamcılık, şirketlere satışlarını artırmaları ve markalaşmaları yolunda ciddi fırsatlar sunmaktadırlar.

FİYATLAR
Dijital Reklam Ajansı Mavi Bilişim

Reklamcılıkta Dijitalleşme

Şirketler dijital reklamcılıkla hitap etmek istedikleri hedef kesime doğru vakit ve doğru mesajla erişirler. Tv reklamları kısa süreli ve pahalı olduğundan hedef kesime ulaşmak maliyetlidir. Dijital reklamcılıkla bu maliyetler ciddi oranda düşer. Dijital reklamcılık ölçümlenebilir. Bu ölçümlenebilirlik çok önemlidir. Böylece optimum bütçe ile dijital reklam yapılır ve arzu edilen geniş kitlelere ulaşılır. Ajanslar, kampanyalarla şirketlerin markaları adına dijital reklam platformları oluşturur ve bu platformlar üzerinden potansiyel hedef kitleleriyle şirketleri buluşturur. Profesyonel görsel ve metinlerle müşterileri etkiler ve şirketlerin hedeflediği müşterilerine ulaşmalarını sağlar ve marka değerlerini artırır. Sonuçlarını da şirketlere raporlar. Böylece şirketlerin markaları insanoğlu ve potansiyel müşteriler arasında daha çok konuşulur ve markaya farkındalık artar. Dijital reklamı yapılan ürün yada hizmetin satın alınması sağlanır. Tüketicinin ürün veya hizmet üzerine düşünmesi sağlanır, potansiyel müşteriler etkilenir. Markanın bilinirliği oluşturulur. Dijital kampanyalar, satışların artmasına ve markaların değerlenmesine büyük katkı sağlar.

FİYATLAR
Daha Fazla Gelir Icon
Daha Fazla Gelir

Hedeflenen potansiyel müşterilerdeki artış, bu potansiyel müşterileri ödeme yapan müşterilere dönüştürmeyi kolaylaştırır.

shape
Daha Fazla Marka Bilinirliği Icon
Daha Fazla Marka Bilinirliği

Markanız, müşterilerinizin sektördeki tüm rekabette düşündüğü kişi haline gelebilir.

shape
Daha Fazla İş Büyümesi Icon
Daha Fazla İş Büyümesi

Yeni trafik, nitelikli potansiyel müşteriler ve marka bilinirliğinin tümü yeni büyüme fırsatlarına katkıda bulunur.

shape
Daha Fazla Güven ve Otorite Icon
Daha Fazla Güven ve Otorite

Arama sonuçlarının en üstüne ulaştığınızda, müşterileriniz sizi sektör otoritesi olarak görecek.

shape

Çözümlerimizden Mutlu Müşterilerimiz

Sinerjik büyüme stratejilerini ve işbirliğine dayalı pazarları sorunsuz bir şekilde yönetin. Sürdürülebilir zihin paylaşımının ardından, ucuz bilgi iletişim araçlarını küresel olarak güçlendirin.İlke merkezli arayüzler olmadan fosforlu marka profesyonel işbirliği ve fikir paylaşımı.

Powered by WHMCompleteSolution